O nas

Ponad 30 lat doświadczenia

Firma Tex System to zespół osób posiadających ponad 30 - letnie doświadczenie w branży rozwiązań do automatycznego rozkroju tkanin, dzianin, tekstyliów technicznych oraz skóry naturalnej i ekoskóry.

W oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobywane przez lata, łącząc profesjonalizm z energią młodego zespołu, staliśmy się liderem na rynku w doborze właściwej technologii dla naszych Klientów.

Jesteśmy skoncentrowani na pracy z Klientem, zarówno przed procesem zakupu, jak też w trakcie wdrożenia i w okresie bieżącej eksploatacji urządzeń. Efekt naszej pracy przekłada się bezpośrednio na redukcję kosztów oraz wymierne zwiększenie zysku naszych Klientów.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci w wyborze odpowiedniej maszyny

Skontaktuj się z nami

Oprogramowanie MORGAN TECNICA

Dostawcą maszyn oraz oprogramowania, które oferujemy naszym Klientom, jest reprezentowana przez nas na na rynku polskim firma MORGAN TECNICA - lider oraz potentat w branży. To włoska firma z wieloletnim doświadczeniem, która jest światowej klasy producentem zarówno maszyn, jak i oprogramowania. Warto podkreślić, że firma Morgan posiada własne patenty i jest jednym z dwóch dostawców na świecie, którzy posiadają kompleksowe rozwiązania do automatyzacji wszystkich procesów we współczesnej krojowni.

Jako wyłączny dystrybutor firmy Morgan Tecnica w Polsce

Mamy pełny dostęp do innowacyjnych rozwiązań, a także do kompleksowej wiedzy, którą dzielimy się z naszymi Klientami na co dzień. Wspólnie znajdujemy najlepsze konfiguracje urządzeń i rozwijamy procesy produkcyjne w branżach mebli tapicerowanych, produkcji odzieży, tkanin technicznych, sektorze automotive i przemyśle jachtowym.

Oferujemy również nowoczesne systemy rozkroju skóry naturalnej. Posiadamy w naszej ofercie całą gamę oprogramowania do przygotowania produkcji – od projektowania modeli i optymalizacji zużycia surowców, aż do zarządzania procesami produkcyjnymi w krojowni. Nasza gama urządzeń do automatycznego lagowania oraz rozkroju pozwala w pełni zabezpieczyć potrzeby zarówno małych zakładów produkcyjnych, jak i dużych przedsiębiorstw.

Cutter jednowarstwowy PLY1